Bazylika Grobu Bożego w Miechowie

Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła – 16.06.2024 r.

  1. Z racji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego składamy dyrekcjom, nauczycielom, katechetom, dzieciom i młodzieży podziękowania za cały rok owocnej pacy. Dzięki Bogu mogliśmy kolejny rok w murach naszych szkół głosić Ewangelię oraz katechizować dzieci i młodzież. Życzymy dyrekcji, katechetom i pedagogom, dzieciom i młodzieży spokojnego wypoczynku. Pamiętajmy, że nie ma urlopu od Boga, wiary, modlitwy i niedzielnej Eucharystii.
  2. kapelan Stanisław zaprasza w poniedziałek, we wspomnienie św. Brata Alberta, który jest patronem schroniska dla bezdomnych mężczyzn w Miechowie i patronem kaplicy szpitalnej, na Mszę św. ku czci patrona w schronisku o godz. 11:30 a w szpitalu o godz. 18.00.
  3. Grupa „Marana tha” zaprasza na adorację we wtorek po wieczornej Mszy św.
  4. W czwartek Odnowa W Duchu Świętym po wieczornej mszy św. zaprasza na adorację.
  5. Pielgrzymka Margaretek do Imbramowic w Piątek, wyjazd o godz. 18:45. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
  6. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian, a szczególnie rodziny z dziećmi na Piknik Parafialny – w przyszłą niedzielę -23 czerwca w Dzień Ojca- od godz. 15.00. Na uczestników czeka wiele atrakcji, smaczny poczęstunek oraz występy wielu artystów, m.in. o godz. 19:30 wystąp Zespół „Owoc Ukorzenia”, który zaprezentuje swoją debiutancką płytę. Szczegóły na plakatach.W związku z piknikiem w przyszłą niedzielę od godz. 14.00 zamknięty będzie wjazd od Pl. Kościuszki.
  1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.
  3. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
   +Wanda Gach, l. 95, Szczepanowice