Bazylika Grobu Bożego w Miechowie

Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła – 27.06.2021r.

1. Dzisiaj po Mszy Św. o g.10.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju w Ziemi Świętej. Natomiast po wieczornej Mszy Św. w domu parafialnym katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
2. Przed Bazyliką możemy złożyć dobrowolne ofiary do puszek u członków Akcji Katolickiej, którzy zbierają fundusze na spłatę zadłużenia w związku z postawieniem krzyża na Kopcu Kościuszki.
3. Z racji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego składamy Bogu dziękczynienie, że dał łaskę przeżycia tego trudnego roku dla dyrekcji, nauczycieli, katechetów, dzieci i młodzieży. Jednocześnie życzymy udanego czasu wakacji.
4. W poniedziałek o g.18.45 Msza Święta dla kobiet.
5. We wtorek obchodzimy uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy św.: 7.00; 10.00 i 18.00.
6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek po Mszy Św. wieczornej adoracja o powołania. W I piątek zapraszamy do spowiedzi rano od 6.30 i po południu od 17.00. Po Mszy Św. wieczornej adoracja. W I sobotę po wieczornej Mszy Św. adoracja pierwszo sobotnia.
7. W następną niedzielę po Mszy Św. o 8.30 w domu parafialnym spotkanie Kół Żywego Różańca.
8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w naszej parafii dzień seminaryjny. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Kieleckie Seminarium Duchowne.
9. W Krakowie w Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” można obejrzeć wystawę „Śladami Jezusa”. Zapraszamy.
10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w zakrystii.
11. Wszystkim solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.